Şehit Muhtar Bey Cad. Gayret Apt. No:20/5 Beyoğlu / Taksim

Yönetim Danışmanlığı

Rekabet ve avantajı elde etmek isteyen kurumlar, üretim ve hizmet kalitelerini arttırmaya çalışırken, sürekli olarak bir sonraki doğru adımın hangi adım olacağını saptamayı hedeflemektedirler. Bu aşamada yönetim danışmanlığı veren birçok kurumun sunduğu klişeleşmiş yönetim sistemleri, yöneticilerin en temel yönetim sorunlarına bütünsel bir çözüm olamamaktadır!

Geliştirilen çözümlerin neredeyse hiçbiri stratejinin uygulanması, karar verme ve organizasyonel etkinliğin artmasına kesin çözüm olamamıştır. Ülkemiz, genç ve dinamik nüfus yapısı, her geçen gün daha da güçlenen ekonomisi ve küreselleşen dünyada dış ilişkilerin avantajlarını ustaca kullanarak ülke açısından büyük fırsatlar yakalayan genç girişimcileri ve deneyimli iş adamları ile büyük bir bilgi ve teknoloji toplumuna dönüşüm sürecindedir. Üst düzey yöneticilerin kurumsal stratejilerinin belirlenmesinde ve yeniden şekillendirilmesinde cevaplamak zorunda kaldıkları soruları güncel ve gerçek zamanlı bilgiye dayandırabilmeleri, yönetim danışmanlığı yapan bir şirket olarak göz ardı edilemeyecek katma değer ve öncü kurumlar için önemli bir rekabet avantajı olduğunu vurgularız.

Bu süreç etkili yönetildiğince başarı ivmesi de doğru orantılı olarak yükseliş gösterecektir. Housefdesign firması olarak uzman danışman kadromuz ile çözüm ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda öncelikle geniş bir yelpazede yönetim danışmanlığı hizmetimizi sunuyor ve hizmetlerimizi bu çerçevede gerçekleştiriyoruz. Kadromuz hedeflenen konsepti üretmek için, geliştirme sürecini faaliyet alanlarının tüm yönleri ile ele alarak sistematik ve yenilikçi bir anlayışla hareket etmektedir. Yenilikçi ve üretici çalışmaları teknolojik uzmanlıkla birleştiren oluşumumuz, kısaca doğru strateji, orijinal fikirler ve etkili mecra seçimi gibi markanın temel ihtiyaçlarını profesyonel bir kadroyla karşılamaktadır. Gerçekleştirilen çalışmaların önce sonrası ile önemli ölçüde istatistiki verileri önemseyen ekibimiz, ölçülebilir değerler noktasında gelişimin bu yönünü ön planda tutmaktadır. Vizyoner, profesyonel kadrosuyla, yönetim danışmanlığı yaptığı kurumların uygulanabilir yönetim stratejileri belirlemelerinde yenilikçi, yaratıcı, birey/kurum odaklı çözümler sunmakta, tüm platformlarda kurumlarla mesai arkadaşı olarak çalışmaktadır. Bu süreçte ekibimiz, ilk andan itibaren yönetim danışmanlığı yaptığı kurumla aynı ortamı paylaşma gereksiniminin yarattığı birliktelik ahengini önemseyen ve süreç sonuna dek bu ahengi karşılıklı paylaşımlarla gerçekleştiren bir anlayışla hareket eder. Ekibimiz attığı her adımda yönetim danışmanlığı ilkesi anıldığında ‘akla ilk gelen’ olmak için hareket eder, stratejiler geliştirir ve siz değerli kurumlara yenilikçi çözümler sunar.