Şehit Muhtar Bey Cad. Gayret Apt. No:20/5 Beyoğlu / Taksim

SSL Sertifikaları

SSL sertifikası, bir kuruluşun web sunucusundaki bilgileri ile şifreleme anahtarını dijital olarak bağlayan küçük veri dosyalarından oluşur. Böylece hassas bilgilere, yalnızca izin verilen alıcılar erişebilir. Siz de sertifikanın bu özelliğinden yararlanıp müşteri veya üyelerinizden gelen bilgilere sunucu dışından istenmeyen erişimi engelleyebilirsiniz. Kredi kartı numarası, kullanıcı adı, şifre gibi organizasyonunuz ve marka itibarınız için hayati öneme sahip verileri koruyarak güvenilirliğinizi artırabilirsiniz. SSL, bu yönü ile özellikle e-ticaret girişimlerinin başarılı olma ihtimaline kayda değer oranda etki eder.

SSL sertifikasının sıralamaya etki etmesinde, Google Chrome başta olmak web tarayıcıların katkısını göz ardı etmemek gerekir. Kullanıcılar, belirli anahtar kelimeleri kullanarak arama yaptıklarında genelde ilk sayfada listelenen siteleri ziyaret etme eğiliminde olur. Eğer inceledikleri sitede SSL sertifikası kurulu değilse tarayıcı otomatik olarak kullanıcıyı uyarır. Kullanıcılar, böyle bir durumda üye olmak veya form doldurmaya devam etmek yerine daha güvenli seçeneklere yönelir. Bu sayede de güvenli web siteleri diğerlerine oranla daha fazla trafik elde eder. Dolayısıyla arama sonuçlarında, kullanılan sertifika sayesinde rakiplerinizi geride bırakırsınız.

Bu alanda önde gelen E-TuğraRapidSSLComodo ve GeoTrust gibi firmalardan siteniz veya kuruluşunuz için en uygun paketi almanızda yardımcı oluyoruz. E-ticarette siz de bir adım önde olmak istemez misiniz?

Hemen iletişime geçin en uygun paketi sizin için beraber seçelim.