Şehit Muhtar Bey Cad. Gayret Apt. No:20/5 Beyoğlu / Taksim

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Dijital dünya düzeninde kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, profesyonel çalışan ama bir o kadar amatör ruha ve renkli kişiliğe sahip bir ekip ile yola çıktık.

Doğru ve profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, özgün içerik odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu. Bu yola çıktığımız günden bil itibar; Web Tasarım, Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Mail Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık. Gün geçtikçe de artırmaya devam etmekteyiz.

Peki Neden Biz?

Özgün web siteleri tasarlıyoruz, yazmaktan ve çizmekten sıkılmıyoruz. Güncel teknoloji çizgisinde ilerleyerek, kaliteli ve özgün içerikler üretiyoruz. Sizi ve firmanızın tanıtımını en doğru şekilde yapıyor, sizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacak web tasarımlarını üretiyoruz. Profesyonel, hızlı, arama motoru dostu web siteleri tasarlıyoruz. Sizleri en doğru şekilde anlıyor, sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Aldığımız işi tüm kontrolleri yapıldıktan sonra hatasız olarak zamanında teslim ediyoruz.

Müşteri memnuniyetinin yap/bitir olmadığının farkındayız ve hizmet sonrası sorun ve taleplerinizde her zaman yanınızdayız. Birlikte çalışmaya başladıktan sonra dostluğumuz gün geçtikçe pekişir ve bir aile edasıyla bağlarımız kuvvetlenir. Bizi aradığınız her an ulaşabilirsiniz.